< Wróć

Nowa Usługa: „Masaż w biurze”

Korzyści dla: Pracowników (redukcja stresu, bólu, zmęczenia) oraz Pracodawcy: (większa wydajność, efektywność, konkurencyjność)

Wraz ze współpracą z kujawsko-pomorskimi fizjoterapeutami powstał projekt pod nazwą „Masaż w Biurze”. Cała idea polega na tym, że do firmy, gdzie pracownicy w ciągu dnia spędzają po wiele godzin przed komputerem przyjeżdża wykwalifikowany fizjoterapeuta i pozwala zredukować ból karku, pleców, ramion oraz napięcie mięśni przywracając komfort pracy. „Masaż w Biurze” przekłada się na lepsze samopoczucie, poprawia koncentrację, a także pozytywnie wpływa na wydajność i efektywność pracy.

„Masaż w biurze” to usługa w której wygrywają zarówno pracownicy jak i pracodawca:
Firma pokazuje, że dba o pracowników, poprzez realny wpływ na ich poprawę zdrowia oraz kondycji fizycznej. Przekłada się to nie tylko na lepsze postrzeganie i umocnienie pozytywnego wizerunku, ale także poprzez podreperowanie zdrowia ilość urlopów zdrowotnych, czy fluktuacji pracowniczych jest niższa.
Pracownicy w miejscu pracy mają dostęp do specjalisty, który pomoże wpłynąć na lepsze samopoczucie redukując stres, ból i zmęczenie.

Szczegółowe informacje pod telefonem: 574 789 861 oraz mailem: biuro@medmenager.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni

Wypożyczenia szyn CPM dla osób po operacji kolana

Następny

Wypożyczenia szyn CPM dla osób po operacji kolana